Klimatizace LGlogo lg

Klimatizace LG se vyznačují jedinečným designem, úsporou energie a ekologičností provozu. Moderní klimatizace kromě chlazení a topení nabízejí další funkce jako čištění vzduchu či úpravu jeho vlhkosti. Zařízení pracuje v přechodném období jako tepelné čerpadlo typu "vzduch - vzduch". Náš sortiment je velice široký a zahrnuje téměř všechny aplikace domácího a hromadného chlazení obytných, kancelářských a veřejných prostorů. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny.

LG klimatizace využívající technologii DC invertor jsou energeticky velmi účinné. Oproti neinvertorovým klimatizacím mají až o 66% nižší spotřebu energie při topení.

Pro zákazníky, kteří dbají především o čisté a zdravé prostředí, je určen čistič vzduchu NEO-Plazma. Toto zařízení s důmyslným systémem filtrace vzduchu zachycuje nebezpečné plísně, alergeny a jemný prach.​

Designově originální řada ART COOL získala cenu mezinárodního fóra za vynikající konstrukci a cenu Reddot za design výrobku. Díky individuální péči o zákazníky značka LG Electronics prodala už v roce 2000 4,9 mil. klimatizačních jednotek a získala v prodeji první místo na světě, později, v roce 2004 prodala 10 mil. jednotek a stala se tak nejlepším prodejcem klimatizačních jednotek za posledních pět let. Tento vrcholný úspěch byl mimo jiné umožněn nepřetržitým vývojem, rozšiřováním výrobních linek a akcemi 6-sigma (systém řízení kvality).

Image

Péče o životní prostředí den za dnem stoupá. Společnost LG proto neustále snižuje energetickou náročnost zařízení. Všechny jednotky LG jsou opatřeny informačním štítkem o energetické úspoře. Klimatizační jednotky LG jsou také šetrné k životnímu prostředí díky použití chladiva R-410A.

Bytové klimatizace (RAC)
Image
více informací

 

Komerční klimatizace (CAC)

Image

více informací

 

Tepelná čerpadla (Therma V)

Image​​​

více informacíÚvod   |   Klimatizace LG   |   Klimatizace Daikin   |  Další sortiment   |   Kontakt

LG klimatizace